Tilitoimisto Tuloslaskenta Oy Vimpelissä ja Lappajärvellä

Kiinnostuitko palveluistamme? Ota yhteyttä ja kysy lisää!


Vimpelin Tilitoimisto
Tilitoimisto Tuloslaskenta Oy

Y-tunnus: 0967290-3
Vähtärintie 5, 62800 Vimpeli
 0400 747 223

Markus Sippola
toimitusjohtaja, HM, KLT 
 0400 747 223
 044 755 8318
markus.sippola@tuloslaskenta.fi

Kaija Koskela
toimistopäällikkö, KLT, PHT
 044 755 8311
kaija.koskela@tuloslaskenta.fi

Pirjo Malinen
Kirjanpitäjä, PHT-palkanlaskija
 044 755 8313
pirjo.malinen@tuloslaskenta.fi

Johanna Mbye
Kirjanpitäjä, PHT-palkanlaskija
 044 755 8301
johanna.mbye@tuloslaskenta.fi 

Leila Saarenketo
Kirjanpitäjä, palkanlaskija
 044 755 8302
leila.saarenketo@tuloslaskenta.fi

Sanna Ahonen
Kirjanpitäjä, palkanlaskija
 044 755 8314
sanna.ahonen@tuloslaskenta.fi

Jenni Kangastie
Kirjanpitäjä, palkanlaskija
 044 755 8319
jenni.kangastie@tuloslaskenta.fi

Sari Ylinen
Kirjanpitäjä, palkanlaskija
 044 755 8312
sari.ylinen@tuloslaskenta.fi

Tilitoimisto Tuloslaskenta Oy
Lappajärvi

Maneesintie 13 A 2, 62600 Lappajärvi
 0400 747 223
 

Kaija Koskela
toimistopäällikkö, KLT, PHT
 044 755 8311

Paula Timo
Kirjanpitäjä, palkanlaskija
 044 755 8315
paula.timo@tuloslaskenta.fi

Kirsi-Maria Ukonmäki
Kirjanpitäjä
 044 755 8303
kirsi-maria.ukonmaki@tuloslaskenta.fi

Minna Korri
Kirjanpitäjä, palkanlaskija
 044 755 8317
minna.korri@tuloslaskenta.fi

Ota yhteyttä!

Suosittele meitä